Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrodružství Billa Madlafouska

DOBRODRUŽSTVÍ BILLA MADLAFOUSKA

Autor: David Laňka, ilustrace Markéta Vydrová

Máte rádi Mikulášovy patálie? Pak tedy musíte číst knihu Davida Laňky, protože tohle je hotový Milkuláš po česku! Skvělé a praštěné vyprávění o tom, co se dá zažít ve městě Nové Strašecí s novými kamarády a kámoškou, která střílí z praku líp, než kdejaký kluk!

.

VSTUP DO GALERIE ZDE:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bez nadpisu

(Jiří Žáček, 24. 11. 2010 15:53)

Jestli je celá knžka tak pěkná, jako Vaše obrázky, tak si koupím nejmíň dvě a jednu nadělím pod stromeček sám sobě. Jen tak dál!

Re: Bez nadpisu

(Markéta Vydrová, 24. 11. 2010 16:02)

Milý pane Žáčku, upřímně děkuji!Nadělíte-li si, pobavíte se pořádně! Líbí-li se Vám obrázky, pak to, co jim bylo inspirací, Vás potěší tak, jako mě:-)...prostě plno radosti a plno veselých praštěnin:-)))Uvidíme se na křtu? Moc by mě to potěšilo!

Vtipné

(Hanka Z, 11. 10. 2010 16:25)

Milá Markétko, ilustrace jsou opět velmi vtipné a moc pěkné. Už se těším na dokončenou knížku, až si počtu :). Hanka

Re: Vtipné

(Markéta, 11. 10. 2010 16:40)

Milá Haničko, i já se těším, až si to přečtěš, protože je to fakt frozně vtipné! Baví mě to a tak snad se to povede tak, jak má:-) Díky za Tvá hezká slova!

Ty,Ty, Ty. Markétko.

(Josef Nadrchal, 11. 10. 2010 9:54)

Tys byla "pěkné kvítko" jako dítě. Kde jinde by jsi v sobě vzala ty krásné "Jakoby vzpomínkové" obrázky.Nejen dětičky, ale i dědu s fousisky bílími jako sníh, hladí a rozesmívají. Tu člověk, aniž by četl, musí fandit, nebo zas přát těm na obrázcích.
Jsi Duše plná potěšující invence. POTĚŠUJ, POTĚŠUJ, TĚŠ "MĹÁĎÁTKA",MAMINKY, BABKY I STARCE. Přetvářej obrázkem svět do krásna. Ať vždycky dobří vyhrají a kolem je krásně. Ať nikdo se nikomu nevysmívá,ať je všude krásného LASKAVÉHO ÚSMĚVU A RADOSTI. Děkuji ti za sebe a i za ty, kteří neumějí psát zato umějí se dívat a poslouchat.Ze♥ Josef Nadrchal alias/Děd/
Mail adress: deda@unet.cz

Re: Ty,Ty, Ty. Markétko.

(Markéta, 11. 10. 2010 16:37)

Díky moc, já byla kvítko skryté, spíš velký pozorovatel. Nejčastěji to bylo tak, že jsem rozdala hračky, neby vymyslela šílené akce a pak se dívala a pozorovala spokojeně, jak si ostatní hrají, či dělají mnou vymyšlené šílenosti:-) Leckdy se mi to vrátilo:-))Každopádně obrázky jen doplňují text, takže veškeré díky za vtipnost patří především panu autorovi davidu Laňkovi, který to tak bezvadně napsal. Bez dobrého rukopisu by taková práce byla jako fárat v dolech:-))