Jdi na obsah Jdi na menu
 


DETEKTIVOVÉ A ZLODĚJI KABELEK

Zuzana Pospíšilová: DeTeKTiVové a zloději kabelek

......................

místo anotace malá ukázka z úvodu knihy:

........Dan, Tadeáš, Kuba, Tomáš a Vašek jsou známí svými detektivními schopnostmi. I když jsou to teprve kluci školou povinní, získali si respekt i na policii. Podařilo se jim vypátrat zloděje vzácného obrazu, přivedli policii na stopu zlodějů peněz z herních automatů, odhalili pachatele série podivných krádeží a dokonce přišli na kloub i záhadě vybílených bytů.

Kluci pochopitelně neusnuli na vavřínech a dále se zdokonalují. Čtou odborné knihy s kriminalistickou tématikou a trénují svá těla, aby byli silní, pružní a rychlí. To je při detektivní práci vždycky velmi důležité. Jedině tak žádný zloděj nebo podvodník nemá šanci uprchnout. Kluci mají navíc výhodu, že pracují v týmu. Mají svou partu a říkají si DeTeKTiVové. Název party sestavili z počátečních písmen jejich jmen a skvěle vystihuje jejich zálibu v detektivním pátrání.

Pokud chcete zažít alespoň trochu vzrušení a dobrodružství, můžete se společně s chlapci pustit do dalšího tajného a napínavého pátrání. Tentokrát budou řešit případ zlodějů dámských kabelek.

 

Detektivové musejí umět odhalit i různé šifry. V tomto textu je ukryt tajný vzkaz. Dokážeš ho rozluštit?

 

(Stačí si postupně přečíst zvýrazněná písmena.)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář